Aktuality - Přijetí naší reprezentace na radnici

Přijetí naší reprezentace na radnici

14. 4. 2010

Úspěch florbalové reprezentace ZŠ U Školy neunikl pozornosti čelním představitelům našeho města. V úterý 30.března přijal úspěšné mužstvo v čele s trenérem M.Stodolou a v doprovodu pana ředitele Hanuše a pana školníka Vojčiniaka náměstek primátora pan Ing. Ondřej Červinka.

Pan náměstek osobně přivítal naše sportovce v obřadní síni liberecké radnice, poděkoval žákům ZŠ U Školy za důstojnou reprezentaci školy i města. A vyjádřil svůj obdiv jejich úctyhodnému výsledku: "Obzvlášť oceňuji, že jste dosáhli tak obrovského úspěchu ve sportovní disciplíně, které se nevěnujete aktivně. Protože, jak vím, jste všichni hokejisté. A o to cennější je váš úspěch v konkurenci nejlepších florbalových mužstev z celé naší republiky".

V závěru slavnostního ceremoniálu předal pan náměstek mladým sportovcům i celému realizačnímu týmu dárky a doprovodil naši delegaci při prohlídce historických prostor liberecké radnice. Dokonce se sám ochotně zapojil do zasvěceného výkladu a žáky upozorňoval na některé zvláštnosti v interiérech liberecké radnice. Po prohlídce reprezentačních místností se ochotný hostitel se sportovní výpravou ZŠ U Školy rozloučil a reprezentační družstvo ukončilo návštěvu radnice výstupem na vyhlídkovou věž.

Zde pod jarním sluníčkem a nad hlavami Liberečanů se zakončila stříbrná pouť veleúspěšné florbalové reprezentace ZŠ U Školy.

Základní škola děkuje svým žákům za výtečnou reprezentaci své školy a svého města. Jsou to:

Matouš Bělohorský, Tomáš Němeček a Marek Zachar (všichni z 6.A), Dominik Kysilka, Jiří Babec, Radek Šír, Ondřej Zajíček, Michal klinger, Michal Špinka, Kristián Straka, Jakub Mečíř a Jakub Serbus (všichni ze 7.B) a trenér Mgr. Mirko Stodola