Fotogalerie - Přijetí florbalové reprezentace na radnici - 30. březen 2010

Úspěch florbalové reprezentace ZĚ U Školy neunikl pozornosti čelním představitelům našeho města. V úterý 30.března přijal úspěšné mužstvo v čele s trenérem M.Stodolou a v doprovodu pana ředitele Hanuše a pana školníka Vojčiniaka náměstek primátora pan Ing. Ondřej Červinka.

Pan náměstek osobně přivítal naše sportovce v obřadní síni liberecké radnice, poděkoval žákům ZŠ U Školy za důstojnou reprezentaci školy i města. A vyjádřil svůj obdiv jejich úctyhodnému výsledku: "Obzvlášť oceňuji, že jste dosáhli tak obrovského úspěchu ve sportovní disciplíně, které se nevěnujete aktivně. Protože, jak vím, jste všichni hokejisté. A o to cennější je váš úspěch v konkurenci nejlepších florbalových mužstev z celé naší republiky".

V závěru slavnostního ceremoniálu předal pan náměstek mladým sportovcům i celému realizačnímu týmu dárky a doprovodil naši delegaci při prohlídce historických prostor liberecké radnice. Dokonce se sám ochotně zapojil do zasvěceného výkladu a žáky upozorňoval na některé zvláštnosti v interiérech liberecké radnice. Po prohlídce reprezentačních místností se ochotný hostitel se sportovní výpravou ZŠ U Školy rozloučil a reprezentační družstvo zakončilo návštěvu radnice výstupem na vyhlídkovou věž.

Zde pod jarním sluníčkem a nad hlavami Liberečanů se zakončila stříbrná pouť veleúspěšné florbalové reprezentace ZŠ U Školy.

Základní škola děkuje svým žákům za výtečnou reprezentaci své školy a svého města. Jsou to:

Matouš Bělohorský, Tomáš Němeček a Marek Zachar (všichni z 6.A), Dominik Kysilka, Jiří Babec, Radek Šír, Ondřej Zajíček, Michal klinger, Michal Špinka, Kristián Straka, Jakub Mečíř a Jakub Serbus (všichni ze 7.B) a trenér Mgr. Mirko Stodola

Přijetí u pana náměstka Ocenění našich sportovců Stříbrná výprava Gratulace trenérovi Stříbrní sportovci obdrželi dárky Prohlídka radnice, Autor: Petr Šimr V doprovodu pana náměstka, Autor: Petr Šimr Kluci obdivují interiér, Autor: Petr Šimr Prohlídka radnice 2, Autor: Petr Šimr Pohled z radniční věže, Autor: Petr Šimr Výhled z radnice, Autor: Petr Šimr Je to výška..., Autor: Petr Šimr

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”