Aktuality - Tygři přinesli ukázat Masarykův pohár

Tygři přinesli ukázat Masarykův pohár

25. 4. 2016

Nečekané a příjemné překvapení čekalo žáky a zaměstnance naší školy hned ráno po vyhraném finálovém utkání proti Spartě Praha. Na první vyučovací hodinu nás přišli navštívit Mistři extraligy 2015/2016, hráči Bílých Tygrů Liberec. Návštěvu zrežíroval Branko Radivojevič. Za doprovodu potlesku dětí, skandování a nadšených výkřiků vstoupili do školy naši hrdinové – Branko Radivojevič, Jánko Lašák a naši bývalí žáci Jarda Vlach a Dominik Lakatoš. S sebou přinesli i svatý grál českých hokejistů – Masarykův pohár pro mistra extraligy.

Vyučování první hodiny ředitel přerušil. Všichni žáci a zaměstnanci školy se přemístili do školní tělocvičny a z plných plic oslavili titul. Hokejisty jsme přivítali skandováním „Mistři, mistři“. Ukázali jsme hráčům, jak jsme fandili celé play-off: „Libe- a Libe- a Liberec“. Jarda Vlach a Janko Lašák pozdravili žáky a pak už se hráči nechali obklopit,  a chvílemi i zavalit, dětmi. Všichni žáci se pochopitelně chtěli dotknout vysněného poháru. A nesmělo chybět ani selfíčko se šampiony.

Oslava ve školní tělocvičně se odvíjela ve fantastické atmosféře. Na hráčích nebyla znát únava po náročném seriálu utkání play-off. Ochotně se fotili s dětmi, podepisovali se na trička i do památníků. Na závěr jsme s šampióny vytvořili kolečko kolem poháru a halasně křepčili „Kdo neskáče, není TYGR“.

Děkujeme našim hráčům, že s námi přišli oslavit zisk premiérového titulu, a že jsme mohli na vlastní oči spatřit legendární pohár. Děkujeme celému týmu Bílí Tygři, že nám v letošní sezóně dělali svou hrou jen radost. A děkujeme bývalým žákům a přátelům naší školy, že na nás myslí a chodí nás navštěvovat.

Radek Hanuš, ředitel školy