Fotogalerie - Masarykův pohár ve škole - 25. duben 2016

Nečekané a příjemné překvapení čekalo žáky a zaměstnance naší školy hned ráno po vyhraném finálovém utkání proti Spartě Praha. Na první vyučovací hodinu nás přišli navštívit Mistři extraligy 2015/2016, hráči Bílých Tygrů Liberec. Návštěvu zrežíroval Branko Radivojevič. Za doprovodu potlesku dětí, skandování a nadšených výkřiků vstoupili do školy naši hrdinové – Branko Radivojevič, Jánko Lašák a naši bývalí žáci Jarda Vlach a Dominik Lakatoš. S sebou přinesli i svatý grál českých hokejistů – Masarykův pohár pro mistra extraligy.

Vyučování první hodiny ředitel přerušil. Všichni žáci a zaměstnanci školy se přemístili do školní tělocvičny a z plných plic oslavili titul. Hokejisty jsme přivítali skandováním „Mistři, mistři“. Ukázali jsme hráčům, jak jsme fandili celé play-off: „Libe- a Libe- a Liberec“. Jarda Vlach a Janko Lašák pozdravili žáky a pak už se hráči nechali obklopit,  a chvílemi i zavalit, dětmi. Všichni žáci se pochopitelně chtěli dotknout vysněného poháru. A nesmělo chybět ani selfíčko se šampiony.

Oslava ve školní tělocvičně se odvíjela ve fantastické atmosféře. Na hráčích nebyla znát únava po náročném seriálu utkání play-off. Ochotně se fotili s dětmi, podepisovali se na trička i do památníků. Na závěr jsme s šampióny vytvořili kolečko kolem poháru a halasně křepčili „Kdo neskáče, není TYGR“.

Děkujeme našim hráčům, že s námi přišli oslavit zisk premiérového titulu, a že jsme mohli na vlastní oči spatřit legendární pohár. Děkujeme celému týmu Bílí Tygři, že nám v letošní sezóně dělali svou hrou jen radost. A děkujeme bývalým žákům a přátelům naší školy, že na nás myslí a chodí nás navštěvovat.

Radek Hanuš, ředitel školy

Šampioni dorazili z Prahy po půlnoci do Arény V tělocvičně se sešla celá škola Tygři přišli oslavit svůj titul Branko, Jarda a Janko s žáky školy Osmáci a jejich vzor Jarda Vlach Masarykův pohár Branko a Jarda v 1.A Tygři s pohárem Janko Tygři a paní učitelky Janko a Ondra Janko a paní učitelky Branko a paní učitelky Jarda a paní učitelky Filip slaví s pohárem Branko s pohárem Osmandy pózují s pohárem Tygři u osmáků Branko, Anička a Zuzka Branko, Danča a Ada Jarda, Danča a Ada Janko a David Masarykův pohár Masarykův pohár_03 Jarda a paní učitelka Mistři v 1.B

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”