Aktuality - Zápis do první třídy 16.1.2009

Zápis do první třídy 16.1.2009

20. 1. 2009

V pátek 16. ledna proběhl na většině libereckých škol zápis do prvních tříd. Na naší škole budoucím prvňáčkům otevřeli dveře dva roztomilí bílí tygříci. Kromě lízátek a sladkých bonbonů nabídli malým předškolákům i doprovod do třídy. Ve třídách už na malé budoucí školáky a jejich maminky a tatínky čekaly paní učitelky.

Chlapci a děvčátka paní učitelce předvedli, co už všechno umí, co se zvládli naučit ve školce nebo doma, a co by se jim mohlo ve školních lavicích hodit. Na závěr si vybrali pár drobností a dárečků, které pro ně připravili jejich budoucí spolužáci a starší kamarádi z vyšších tříd. A pak už se dozvěděli předškoláčci tu úžasnou zprávu, že už to nebude dlouho trvat, už jenom sedm a půl měsíce a stanou se z nich PRVŇÁČCI!