Fotogalerie - Zápis do první třídy - 16. ledna 2009

V pátek 16. ledna proběhl na většině libereckých škol zápis do prvních tříd. Na naší škole budoucím prvňáčkům otevřeli dveře dva roztomilí bílí tygříci. Kromě lízátek a sladkých bonbonů nabídli malým předškolákům i doprovod do třídy. Ve třídách už na malé budoucí školáky a jejich maminky a tatínky čekaly paní učitelky.

Chlapci a děvčátka paní učitelce předvedli, co už všechno umí, co se zvládli naučit ve školce nebo doma, a co by se jim mohlo ve školních lavicích hodit. Na závěr si vybrali pár drobností a dárečků, které pro ně připravili jejich budoucí spolužáci a starší kamarádi z vyšších tříd. A pak už se dozvěděli předškoláčci tu úžasnou zprávu, že už to nebude dlouho trvat, už jenom sedm a půl měsíce a stanou se z nich PRVŇÁČCI!

Tygřík vítá budoucí prvňáčky Uvítání od tygříka Ve třídě čekaly na budoucí prvňáčky paní učitelky Aleš Kašpar 01 Aleš Kašpar 02 Anetka Antoniová se svým starším bráškou Anička Rajzová 01 Anička Rajzová 02 Danielka Šulcová 01 Danielka Šulcová 02 Dominik Ďakulič Dominik Knébl 01 Dominik Knébl 02 Dominik Kvapil Honzík Holásek 01 Honzík Holásek 02 Honzík Holásek 03 Honzík Kotek Jakub a Bára Hladíkovi 01 Bára Hladíková Jakub Hladík Katka Ferková 01 Katka Ferková 02 Klárka Lucinka Záhonová 01 Lucinka Záhonová 02 Lucinka Záhonová 03 Matěj Míka 01 Matěj Míka 02 Matouš Pajer Petra Šteberlová 01 Petra Šteberlová 02 Petra Šteberlová a její mladší bráška Matěj Sárka Syslová 01 Sárka Syslová 02 Tomáš Kabátek Týnka Dušková 01 Týnka Dušková 02

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”