Zájmová činnost - Kroužky - Taneční kroužek ALTADANCE 1

Taneční kroužek ALTADANCE 1

Kroužek je zaměřen na rozvoj koordinace, vnímání rytmu a základy sportovního tance. Děvčata a chlapci se seznámí se standardními a latinsko-americkými tanci. Tančit se nemusí nutně v páru. Děti se budou učit i jednoduché choreografie.

čas: pondělí, 13:30-14:30

Místo: Tělocvična, Budova A

Cena: 1.200,-/šk.rok. Zaplatit lze hotově lektorovi na kroužku nebo v kanceláři školy. Je možný i bankovní převod na účet 5451492/0800 (platbu je třeba doplnit popisem: "kroužek Altadance, jméno žáka"

vedoucí: A.Petráň, J.Holub

Kroužek zahájí činnost 27.9.2021. Lektor vyzvedává žáky v 13:20 ve školní družině na budově „B“, žáky z hlavní budovy "A" v 13:30 před školní družinou, po kroužku děti doprovodí zpět do družiny. Žáci budou potřebovat sportovní oblečení na převlečení (sálové tenisky s e světlou podrážkou, tepláky, legíny, tričko).

←Zpět na seznam kroužků