Fotogalerie - Urban Jump Aréna - 14. únor 2019

Objevili jsme úžasnou novou zábavu – trampolíny v Urban Jump Aréně.

Ve čtvrtek 14.února jsme se tam vydali s první skupinou dětí. Po cestě na tramvaj jsme si připomněli úsměvnou scénku z filmu „S tebou mě baví svět“, když jsme zjistili, že jedno z dětí jde v bačkůrkách !! Sice bylo krásně teploučko a sluníčko svítilo, nicméně raději jsme se vrátili pro boty. Zbytek odpoledne už proběhl bez dalších zádrhelů.

V Aréně nás mile přivítala slečna recepční, rozdala dětem náramky a připravila protiskluzové ponožky. Abychom nemuseli zápolit s klíčky od skříněk, tak nám poskytla velkou společnou místnost na převléknutí. A pak už si děti převzali dva trenéři a šli si společně užít hodinu skákání a her. Podle nadšených výrazů ve tvářích si to všichni moc užili. Zahráli si vybíjenou na trampolínách, prošli opičí dráhu, lezli po horolezecké stěně a z výšky skákali dolů do hromady molitanů a ti odvážnější se naučili i nějaký skok a přemet.

Prostředí Arény je opravdu krásné, nové, čisté a útulné. Pro doprovázející rodiče a vychovatelky je tam i příjemná kavárna s výbornou kávou a spoustou dobrůtek a všude jsou rozvěšené velkoplošné obrazovky, kde je možné sledovat, jak se děti baví.

Všichni zaměstnanci byli moc milí a přívětiví a ještě nám poskytli opravdu velkou skupinovou slevu. Hodina skákání + ponožky stojí běžně 350,-Kč, my platili 150,-Kč, což bylo velice příjemné. Po návratu do školy už hned v šatně některé děti vysvětlovaly rodičům, jak je nutné tam jít znovu a nejlépe co nejdříve !! A protože se dnes při odchodu v šatně objevil i pláč, že nemůže jít více dětí, tak máme další návštěvu naplánovanou na středu 20.února a třetí návštěvu už plánujeme, termín dáme vědět.

Bylo to krásně prožité sportovní odpoledne, zpříjemněné sluníčkem a téměř jarním počasím a bonusem pro nás vychovatelky bylo to, že děti byly natěšené, nadšené a ukázkově hodné !!

za všechny zúčastněné vychovatelka Vlaďka

Urban Jump Aréna_001 Urban Jump Aréna_002 Urban Jump Aréna_003 Urban Jump Aréna_004 Urban Jump Aréna_005 Urban Jump Aréna_006 Urban Jump Aréna_007 Urban Jump Aréna_008 Urban Jump Aréna_009

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”