Fotogalerie - Měsíc knihy v družině - 30. březen 2018

Dva měsíce s knihami

Letošní „Březen-měsíc knihy“ jsme ve školní družině pojali poněkud netradičně a prodloužili jsme si ho na dva měsíce. Měli jsme tolik akcí, že se nám do března nevešly. Začali jsme vykonáním dobrého skutku. Ve spolupráci se Spolkem Amelie a Krajskou vědeckou knihovnou jsme se zapojili do projektu „Vzkaz knihou“. Děti přinesly do družiny knihy, které už mají přečtené a mohou postrádat. Společně jsme do nich vepsali věnování pro nového majitele a paní vychovatelka je odvezla do knihovny. Zde si je mohli za symbolickou částku zakoupit další čtenáři, a tím jsme přispěli na konto Spolku Amelie, který se věnuje rodinám s onkologickým onemocněním. Účast byla neuvěřitelná, do knihovny jsme odváželi 4 velké krabice knížek! Všem,kteří se zapojili,mnohokrát děkujeme. 

Dále jsme pokračovali akcí „Moje nejoblíbenější knížka“. Děti si přinesly do družiny svoji nejmilejší knihu, a o té jsme si potom povídali ,četli úryvky a vzájemně si knihy půjčili na prohlédnutí.

A na závěr navštívíme Krajskou vědeckou knihovnu,kde máme domluvenou exkurzi v dětském oddělení. Ale o tom až příště, i s fotodokumentací!

Vladimíra Vozková, vedoucí vychovatelka školní družiny

Měsíc knihy v družině_001 Měsíc knihy v družině_002 Měsíc knihy v družině_003 Měsíc knihy v družině_004 Měsíc knihy v družině_005 Měsíc knihy v družině_006 Měsíc knihy v družině_007 Měsíc knihy v družině_008 Měsíc knihy v družině_009 Měsíc knihy v družině_010

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”