Fotogalerie - Podzim ve školní družině - 30. listopad 2017

Sportovní utkání ve školní družině

Školní družina uspořádala sportovní utkání v přeskocích přes lano. Soutěžili chlapci i dívky. Z každé skupiny byli vyhodnoceni tři nejlepší.  3 dívky a 3 chlapci se umístili na stupních vítězů a byli vyznamenáni medailemi jako na olympiádě – 3. místo bronzová medaile, 2. místo stříbrná medaile a 1. místo zlatá medaile. Sláva vítězům a čest poraženým. Děti byly nadšené a těší se na další sportovní klání v družině.

Barevný podzim v družině

Na podzim se toho děje spoustu a v družině také. Podzim nám nabízí různé materiály a inspiraci k výrobě dekorací a drobných dárečků. Děti si vyzkoušely aranžovat dýňový květináč přírodninami, dlabaly dýně, vyráběly kaštanová zvířátka, stínítka na svícny,zdobily sklenice. Dále jsme z listů vytvořili krásné růže i stojánky na ně, malovali vodovkami, obtiskovali listy a ozdobili deštníčky,vytvořili houbičky ze skořápek a 4.oddělení dokonce Atlas hub v košíku. Duchů a strašidel máme také spoustu! O výzdobu hlavní budovy školy před Halloweenskou nocí se postaraly děti ze 4.oddělení pod vedením paní vychovatelky Jindřišky. Všechny umělecké práce jsou vystavované   v družině na malé budově (šatna, chodba a nástěnky) a na chodbě v přízemí hlavní budovy.