Fotogalerie - Vítězství v krajské eliminaci - prosinec 2014

Není tomu dlouho, co se na ZŠ Dobiášova odehrálo úvodní kolo florbalového turnaje 4. a 5. tříd. Po třech jasných zápasech ve skupině, kde jsme postupně přehráli Delfíny 15:0, Dobinu 11:3 a Jabloňovku 24:0, jsme postoupili do vyřazovací části. Tam jsme si poradili na nájezdy s Ještěďáky po remíze 6:6 a ve finále jsme se střetli s Barvírnou. Tu jsme porazili celkem jednoznačně 10:3 a postoupili tak do krajské eliminace. Mezi nejlepší střelce se v této úvodní části turnaje zapsali střelci Šťovíček – 19, Vopravil a Kříž. Oba po dvanácti vstřelených brankách.

KRAJSKÁ ELIMINACE THINK BLUE CUP

V krajské eliminaci jsme ve skupině narazili na týmy Smržovka, Ďáblové a Tyršovka. Základní skupinu jsme dokázali bez větších problémů vyhrát. Skóre na konci utkání ukazovalo postupně 13:0, 11:1 a 6:2.  Nejlepšími střelci úvodní části turnaje se stali hráči Čihák – 10 gólů  a Šťovíček – 9.

Nejtěžší zápas nás čekal až v semifinále. Hned v úvodu jsme prohrávali 1:0 a 1:2. Vždy jsme však dokázali reagovat a soupeř nám neodskočil na větší rozdíl. Ve druhém poločase jsme již byli produktivnější, a proto jsme zaslouženě zvítězili 7:4 (Šťovíček 3, Kříž 2, Čihák a Hujer 1).

Čekalo nás finále a v něm dosud neporažený tým z Lomnice nad Popelkou. Soupeř byl z florbalové školy a tak se dalo tušit, že utkání nebude mít jasného favorita. Štěstěna nám však byla nakloněna a my jsme hned v úvodu odskočili do trháku 3:0. Poločas skončil jasným vedením 6:1. Lomnice ovšem nesložila zbraně a po třech minutách druhého poločasu stáhla brankáře. Hráli ve čtyřech hráčích v poli. Obraz hry se sice vyrovnal, ale prázdná brána nám otevřela dveře k postupu do TOP 8, kde se potká nejlepších 8 týmů z Čech. Vyhráli jsme jednoznačně 12:4. Nejlepšími střelci finále se stali hráči Kříž – 4 a Čihák 3.

Stejně jako loni, kdy jsme skončili třetí v republikovém finále, i letos kráčíme neporaženi za svým snem. Nejlepších 8 týmů z Čech se utká nejspíše v Praze v termínu 16.3.-27.3. Přijďte nás podpořit i VY!

Nejlepší střelci celého turnaje: Čihák 14, Šťovíček  a Kříž 12, Hujer 5, Vopravil 4, Helcl 2.

Daniel Kadlečík, trenér týmu

Florbal 4-5_Krajská eliminace_vyhlášení vítězů Florbal 4-5_Kraj.eliminace_nejlepší krajské tým Ledoví trhači 4-5_2015