Fotogalerie - Florbal - ŠPČP kraj.eliminace - leden 2014

Letos se konal druhým rokem Školský pohár České pojišťovny pro 1. stupeň základních škol ve florbale. Naše škola se po loňské blamáži rozhodla napravit reputaci a okresním kolem prošla bez ztráty kytičky se skóre 34:4. V naší vítězné cestě se nám postavily školy Ještědská, Barvířská a 5. května. Nejlepšími střelci se v této fázi turnaje stali hráči Pray – 11 gólů a Folda – 8 gólů. Chlapci tak dokázali, že název našeho týmu „Ledoví trhači“ není jen výstřelem do tmy.

Krajská eliminace se konala v České Lípě. Systém soutěže rozdělil 8 týmů do dvou skupin. V naší skupině jsme se potkali se školami ze Smržovky – 6:3, Lomnice 4:3 a jako s posledním hostitelským týmem z České Lípy, ZŠ Partyzánská, se skóre 8:1. Jasné vítězství v základní skupině nám zaručovalo postup do semifinále, které jsme sehráli se ZŠ Frýdlant. Jasné vítězství v poměru 10:4 nás poslalo do finále, kde jsme narazili opět na ZŠ Smržovka. Předchozí vítězství nám dávalo naději na možný postup do další fáze turnaje. Nicméně po odehrané minutě jsme již prohrávali 1:0. Klukům však stačilo málo a do poločasu jsme otočili skóre na mnohem příjemnějších 5:1. Díky konečnému výsledku 8:3 jsme se tak prokousali do finále Čech, které se bude konat v Praze. Nejlepšími střelci se stali hráči Pray – 13, Strnad – 8, Folda – 7 a Kvapil – 4. Doufáme, že následující turnaj odehrajeme se ctí a loňské porážky jsou již zapomenuty. Držte nám palce!!!