Fotogalerie - Zakončení školního roku v družině - 26. červen 2013

Ve středu 26. června se ve školní družině konalo zakončení školního roku 2012/2013. Při této příležitosti jsme se slavnostně rozloučili s dětmi z třídy 2. A, které již od příštího školního roku nebudou ve školní družině. Paní vychovatelka jim rozdala pamětní listy a děti dostaly na památku pastelky, které byly v pouzdru s jejich jménem, logem školy a školní rokem. A aby to našim prvňáčkům nebylo líto, dostali upomínkový list na rozloučenou se školním rokem a sladkosti. Po této slavnostní chvíli se rozjela poslední diskotéka školní družiny ve školním roce 2012/2013 a soutěže.

Součástí této rozlučky byla i oslava narozenin Anežky Bienertové.  Její maminka přinesla dětem dobroty a jako dárek pro každého „párty frkačky“. Bylo to moc hezké odpoledne, při kterém se děti vydováděly, nabaštily dobrot a odnesly domů dárky. I když celou dobu panovala veselá nálada, pro nás vychovatelky byla i chvílemi velmi dojemná. Loučili jsme se s další třídou, která prošla naší družinou. I prvňáčci si uvědomili, že už některé kamarády po prázdninách neuvidí. Budou si muset rok počkat, až se zase sejdou ve velké hlavní budově. A my už se zase těšíme, že se po prázdninách setkáme s našimi budoucími „druháky“ a novými prvňáčky.

Krásné prázdniny!

Vychovatelky Radka a Lucka

Rozloučení se školním rokem v družině_001 Rozloučení se školním rokem v družině_002 Rozloučení se školním rokem v družině_003 Rozloučení se školním rokem v družině_004 Rozloučení se školním rokem v družině_005 Rozloučení se školním rokem v družině_006

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”