Fotogalerie - Lyžování v Itálii - duben 2013

Hráči pátých a sedmých tříd si zpestřili závěr sezóny. Po výborně odehrané soutěži jsme se vydali na lyžování a (“snowboardování“) do Itálie. Kousek za německo-italskými hranicemi je lyžařská oblast Vipiteno, jejímž centrem je městečko Sterzing. Právě zde jsme našli na pět dní své útočiště.

Vynikajícím způsobem vybavený hotelový komplex Zoll nám nabídl nejenom ubytování, ale také velikou škálu regeneračních služeb, které jsme v hojné míře v podvečerních hodinách využívali. Přímo v hotelu jsme měli snídaně formou švédských stolů, vynikající obědy nás čekaly přímo na svahu a  několikachodové večeře byly zlatou třešničkou na pomyslném "dortu." 

Po celý týden nám přálo počasí, sněhové podmínky byly vynikající a obrovským plusem byly liduprázdné, vynikajícím způsobem upravené sjezdovky. Kluci byli nuceni v průběhu celého týdne používat cizí jazyk, aby se domluvili. Velmi nás potěšilo, když jsme zjistili, že se kluci v rámci možností hovořit nestyděli a vše potřebné si sami vyřídili.

Závěrem bych chtěl poděkovat paní Romaně Mojžíšové za celkové zajištění a zabezpečení zájezdu a dále pak trenérům M. Plodkovi a V. Lackovi za pomoc při organizaci zájezdu.

Jiří Bermann, učitel, trenér, horal a lyžařský instruktor

Lyžování v Itálii_001 Lyžování v Itálii_002 Lyžování v Itálii_003 Lyžování v Itálii_004 Lyžování v Itálii_005 Lyžování v Itálii_006

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”