Fotogalerie - Slet čarodějnic - 27. duben 2012

V pátek 27.dubna 2012 se ve školní družině konal již pátý ročník sletu čarodějnic.

Hned po skončení vyučování se všechna děvčata převlékla do svých „čarodějnických“ kostýmů a společně s chlapci jsme se vydali k hlavní budově školy. Tam jsme navštívili školní klub. Naše kluky jsme nechali ve školním klubu a všechny čarodějnice jsme se vydaly do ředitelny a do kanceláře. Tam nás čekal pan ředitel s paní zástupkyní,kteří nám pochválili naše čarodějnické „modely“ a vyfotili si nás. Potom jsme i s košťaty a různými čarodějnickými nezbytnostmi došly do jídelny na oběd,kde skvělé čarodějnice obdivovaly i paní kuchařky.

Po obědě jsme se všichni vrátili do školní družiny,tam jsme se zapsaly na pamětní listinu a chlapci nám zazpívali několik písniček. Následovala sladká odměna pro všechny a bohužel i svlečení kostýmů, protože se udělalo velké teplo, začaly se nám roztékat „šminky“ a všechny čarodějnice se potily. Ale i tak to bylo fajn a těšíme se na další ročník.

Poděkování za vydařenou akci patří také rodičům, kteří své malé „čarodějnice“ dobře vybavili.

 

 

                                                                                                                    Radka Odvárková

Slet čarodějnic_01 Slet čarodějnic_02 Slet čarodějnic_03 Slet čarodějnic_04 Slet čarodějnic_05 Slet čarodějnic_06 Slet čarodějnic_07 Slet čarodějnic_08 Slet čarodějnic_09 Slet čarodějnic_10

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”