Fotogalerie - Zápis - 20. leden 2012

K letošnímu zápisu přišlo v lednu rekordních 42 dětí. Čtrnáct z nich si na vstup do školy ještě více než rok počká, protože jejich rodiče a paní učitelka usoudily, že by si měly nástup do základní školy ještě odložit a dohnat, v čem zaostávají za svými kamarády a kamarádkami. Dvacet osm dětí obdrželo pozvání, aby 1. září přišly mezi nás a staly se žáky základní školy a našimi kamarády. Během zápisu prokázali naši budoucí spolužáci, že jsou nesmírně šikovní a mají už nyní velké množství znalostí, které se jim budou hodit v prvních dnech a měsících jejich školní docházky.

 

Rodiče našich budoucích prvňáčků zveme na informativní schůzku zákonných zástupců budoucích prvňáčků, která se uskuteční ve čtvrtek 7.6.2012 v 16:00 hodin v Budově II školy (ulice 28.října 94/31)

 

seznam potřeb pro žáky 1. třídY

 

1.       Aktovka na ramena, penál

2.       Bačkory na přezutí - ne pantofle (označit jménem)

3.       Sáček na bačkory

4.       Ručník (označený jménem, značkou)

5.       Cvičební úbor (trenýrky, tričko, sportovní obuv – označené jménem)

6.       Pastelky, 5 malých a 3 velké obaly na sešity

7.       Plnicí pero (keramické), tužka č. 1 a č. 2, měkká guma, lepidlo, ořezávátko

8.       Prázdný zásobník na písmenka, zásobník na číslice, desky na sešity

9.       Nůžky, kelímek, hadřík, vodové barvy, plochý a kulatý štětec, stará košile nebo zástěrka, voskové pastely, silnější igelit na lavici (na výtvarnou výchovu)

10.   Modelovací hmota a deska na modelování

11.   Látkový ubrousek na svačinu

12.   500,- Kč (razítka, krabice, průhledné fólie, sešity, barevné papíry, čtvrtky, atd.)

13.   Malou deku nebo molitanovou podložku

14.   Toaletní papír, balení papírových kapesníků

15. Šanon, euroobaly

 

 

Ve fotogalerii jsou záběry z průběhu zápisu, budoucí prvňáčci i děti, které přišly žádat o odklad.

Čekání některých školáčků bylo bohužel dlouhé Adam Adam se sestřičkou Terezkou Adam Kozler Adam Kozler_2 Adélka Nekysová Anežka Anežka s paní učitelkou Daniel Knobloch Double dvojčata_Matouš, Štěpán, Jaroušek a Honzík Ferda Macourek Honzík Dokoupil Jaroušek Rašín Jituška Burianová Jituška Burianová_2 Julinka Vozková Matýsek Kotek Matýsek Kotek v rozhovoru s paní učitelkou Matýska doprovodil i jeho bráška Mirek Schauer Míša Sýkora Míša Sýkora si vzal k zápisu kamaráda Natálka Jedlanová Natálka Schillerová Natálka si zápis užívala Ondřej Hrudka Ondřej Hrudka_2 Pepa Martinka Petřík Šteberl Petřík Šteberl_2 Renatka Svobodová Ríša Malý Sabinka Sabinka a památka na zápis Sabinka přebírá pamětní list Sárka Stejskalová Sárka Stejskalová s doprovodem Štěpánka Šmejkalová Tomášek Vild Tomášek Vild s rodinou Veronika Stárková Viktorka Viktorka už je prvňáček Viktorko, vítáme tě mezi nás Vojtěch Možný

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”