Fotogalerie - Svatba pana ředitele - 21. ledna 2011

V pátek 21.1. v jednu hodinu odpoledne se na liberecké radnici oženil náš pan ředitel!

 

     Už ve 12 hodin se před školou objevil svatební průvod. Neohrožená paní učitelka Zikmundová zablokovala kolonu vozidel projíždějící od restaurace „V Ráji“ a odklonila tak svatební vozy přímo před školu, kde přepadové komando tvořené kuchařkami, vychovatelkami a učitelkami naší školy nekompromisně zastavilo první vůz vezoucí ženicha, za jehož volantem seděl útočník HC Bílí Tygři Liberec Tomáš Klimenta. Pan ředitel byl donucen vystoupit a byl podroben náročné novomanželské zkoušce … musel překonat zátaras z hrnců, pokliček a dalších pro muže nepřátelských kuchyňských předmětů. Následně si obul běžecké lyže, aby dokázal svůj horalský původ lyžníka z Krkonoš. a kordonem žáků a žákyň prchal svým vybroušeným stylem. Teprve potom byl pan ředitel propuštěn a troubící zástup aut se dal do pohybu mávajícím zástupem dětí a zaměstnanců školy. Nejvíce se všichni těšili na krásnou nevěstu jedoucí v posledním voze, kterou bouřlivé přijetí u školy přinutilo k dojatým slzám.

     Od školy zamířil hlasitý svatební průvod přímo k liberecké radnici. Svatebčané se před radnicí moc nezdržely (vždyť byl 1 stupeň pod nulou) a rychle se vydali k obřadní síni ve druhém patře. Před druhou hodinou vyšel z radnice špalírem tleskajících svatebčanů pan ředitel se svou paní. Ihned u vchodu byli lapeni podezřelou dvojicí, ve které přihlížející poznali pány učitele Kadlečíka a Stodolu. Oba svobodní páni se vrhli na ženicha. Během okamžiku zdobila nohu pana ředitele železná koule, jako připomínka právě ztracené svobody. Zacvakl zámeček a klíček z ruky pana Kadlečíka zamířil přes hlavy svatebčanů kamsi na dlažbu před radnicí. Pan ředitel zamířil pajdavým krokem Quasimoda hledat ztracený klíček. A hledal by mezi dlážděním malý kus kovy ještě dodnes, kdyby ho od hledání nezachránila (kdo taky jiný) jeho paní. Ta mu železnou ozdobu odepjala z nohy a zástup svatebních hostů se po nezbytném focení vydal za hlasitého troubení od radnice.

 

 

Panu řediteli a jeho paní přejeme krásný život, vyplněný štěstím a pohodou!

Svatba pana ředitele 1 Svatba pana ředitele 2 Svatba pana ředitele 3 Svatba pana ředitele 4 Svatba pana ředitele 5 Svatba pana ředitele 6

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”