Fotogalerie - Zahájení nového školního roku - 1. září 2010

Prázdniny nám utekly jako voda a už jsme se opět po dvou krátkých měsících sešli ve škole, abychom zahájili nový školní rok.

Našim nejmenším kamarádům v první třídě pomáhali šťastně vykročit do školních let již tradičně dva roztomilí bílí tygříci. Někteří prvňáčci byli zprvu překvapeni, když místo pověstného vousatého školníka na ně před dveřmi školičky čekali dva kocouři. Ale když zjistili, že nejsou nebezpeční a navíc rozdávají sladkosti, nervozita děti opustila.

Přímo ve třídě pak prvňáčky a jejich rodiče kromě tygrů přišli pozdravit i pan ředitel R.Hanuš a zástupci hokejového klubu v čele s tiskovým mluvčím, panem Rachotou a šéftrenérem mládeže, panem J.Šťastným. Doprovázeli je tři hráči extraligového hokejového týmu - brankář Marek Pinc, obránce Jan Výtisk a útočník Miloslav Hořava. Jan Výtisk popřál dětem za přítomné hokejisty spoustu krásných chvil ve škole, hráči dětem rozdali drobné dárečky a samozřejmě nesměli chybět oblíbené kartičky s podpisy. Pan ředitel přivítal děti i rodiče jménem všech žáků a učitelů školy. Popřál prvňáčkům krásných devět let školní docházky, aby se do školy vždy těšili a aby v ní nalezli mnoho dobrých kamarádů.

Z první třídy se pak delegace přesunula do 3.B, kde hráči přivítali své nejmladší tygří spolubojovníky a popřáli jim úspěchy nejen ve sportu ale i ve škole.

Nový školní rok jsme slavnostně přivítali a těšíme se, co nového nám přinese. Kolik nových věcí se naučíme? Kolik příjemných setkání zažijeme? Na co budeme rádi vzpomínat? To se dozvíme na jeho konci, 30. června 2011. Za 10 měsíců.

Začátek školního roku 1 Začátek školního roku 2 Začátek školního roku 3 Začátek školního roku 4

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”