Fotogalerie - Výlet družiny do Českého ráje - 22. května 2010

 V sobotu 22. května jsme se vydali na poslední výlet v tomto školním roce, byl to výlet do Českého ráje.

Počasí vypadalo nevalně, ale dvacet odhodlaných dětí na nádraží dorazilo. Když jsme po delších peripetiích nastoupili do vlaku, lilo jako z konve. Při vystupování v Sedmihorkách bylo pod mrakem, ale teplo. Za chvíli se na nás začalo usmívat sluníčko a po celý den nás neopustilo. Bylo nádherně, teplo (chvílemi až moc), obloha bez mraků.

Šli jsme kolem pramenů na Valdštejn, kde nás čekalo překvapení, konal se tam první ročník pochodu „Po stopách Albrechta z Valdštejna“, takže jsme všichni dostali pamětní glejt a pamětní medaili, byli jsme přijati samotným Albrechtem z Valdštejna a společně jsme se i vyfotili. Prohlédli jsme si kapli, sklepení a z ochozu jsme se kochali krásou krajiny. Potom jsme se vydali k rozhledně Hlavatici a obdivovali jsme opět nádheru okolí a tamní přírodu. Pomalu jsme scházeli dolů, do Turnova. Procházeli jsme kolem rodinných domků se zahradami, kde kvetla spousta rododendronů a azalek. To byla nádhera, a ta vůně! Plni nových poznatků a zážitků jsme se vlakem vraceli domů.

Poděkování za pomoc p. Blechovi.

 

                                                                                Vychovatelky

                                                                                                      Radka Odvárková

                                                                                                       Jitka Pluhařová

Výlet do Českého ráje 01 Výlet do Českého ráje 02 Výlet do Českého ráje 03 Výlet do Českého ráje 04 Výlet do Českého ráje 05 Výlet do Českého ráje 06 Výlet do Českého ráje 07 Výlet do Českého ráje 08 Výlet do Českého ráje 09 Výlet do Českého ráje 10 Výlet do Českého ráje 11 Výlet do Českého ráje 12 Výlet do Českého ráje 13

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”