Fotogalerie - Vyhlášení nejlepších žáků sportovních tříd 2009/10 - 9.3.2010

V první přestávce druhého zápasu předkola play-off mezi HC Bílí Tygři Liberec a HC Mountfield České Budějovice byly slavnostně na ledové ploše před tisícovkami diváků vyhlášeni nejlepší žáci sportovních tříd naší základní školy. 16 vybraných žáků pečlivě vybírali třídní učitelé a trenéři konkrétních mužstev. Rozhodujícími kritérii byly studijní výsledky žáků ve škole a sportovní výkonnost v dresu mužstva Bílých Tygrů.

Vybraným žákům osobně blahopřáli patroni projektu šéftrenér mládeže Jan Šťastný a ředitel ZŠ U Školy Radek Hanuš. Kromě gratulace obdržel každý z mladých talentovaných hráčů i věcný dar - knihu o historii hokeje, a poukaz na nákup sportovního zboží v hodnotě 3.000 korun.

Šéftrenér mládeže Jan Šťastný se vyjádřil k základní myšlence vyhlašování nejlepších hráčů sportovních tříd: "Šlo nám o to, abychom ocenili mladé hráče, kteří podávají kvalitní výkony v hokeji, ale především si dokáží udržet vysoký standard výsledků i ve škole. A veřejnosti a rodičům jsme chtěli dát najevo, že se nesoustředíme pouze na sportovní úspěchy našich svěřenců, ale bedlivě sledujeme i jejich studijní růst. Mladí hráči a jejich rodiče si musí uvědomit, že vrcholový sportovec se bez vzdělání neobejde."

Vyhlášení nejlepší hráči:

Mladší dorost „A“ a „B“: Dlouhý Adam, Sobotka Josef, Pálek Roman, Havlas Vojtěch
8. třída: Svoboda Daniel, Slaboch Jan
7. třída: Klinger Michael, Bělohorský Matouš
6. třída: Balabán Petr, Burdys Michal
5. třída: Šír Jan, Čermák Matěj
4. třída: Novák Kristián, Bálik David
3. třída: Adamec Miloslav, Nikolič Jakub

 

Nejlepší žáci sportovních tříd 2009/10 Pan ředitel Hanuš předává ocenění

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”