Fotogalerie - Letní práce ve škole - léto 2009

Jako první řemeslníci se na chodbách objevili již tradičně malíři z firmy AVEX pod velením pana Kačeny. Na nově vymalovanou třídu se mohou těšit žáci a žákyně budoucí 6.A. Nepřehlédnutelnou barevnou změnou prošla i chodba prvního patra školy, která září zlatou barvou.

Novou image získala i učebna anglického jazyka. Novou malbou a výzdobou získala třída novou tvář, ale především zde byla nainstalována interaktivní tabule s projektorem. Žáci (nejenom anglického jazyka) se mohou těšit na výuku v interaktivní podobě.

Kromě plánovaných oprav jsme museli v průběhu prázdnin řešit i několik nečekaných komplikací. 23.července přešla nad Libercem vcelku nenápadná bouřka doprovázená osamělým bleskem. Bohužel k naší velké smůle si tento blesk vybral za cíl právě budovu naší školy a se škodolibou radostí se sklouzl po školní anténě internetového připojení. Následky útoku přírodního živlu byly nepříjemné: vyhořelý školní server, mrtvé telefonní připojení, spálené síťové karty u mnoha školních počítačů, vyřazená tiskárna a ochromený přístupový čipový systém.

Největšími změnami prošlo hřiště školní družiny. Už 2.července strhli zámečníci pana Kohuše (našeho bývalého žáka) starou bránu a část plotu, aby je po několika týdnech nahradili novými konstrukcemi. V ten samý den vjely na dvůr Budovy II. v ulici 28.října těžké stroje a začaly odstraňovat staré nevyhovující houpačky, prolézačky a pískoviště. V následujících několika týdnech prošlo hřiště školní družiny důkladnou plastickou operací. Dnes už na hřišti stojí nové houpačky a dokončují se terénní úpravy.

Škola se tak připravuje na příchod svých dětí, aby se po prázdninách cítily ve s

Nová interaktivní tabule v učebně angličtiny Chodba v 1.patře září zlatou barvou Nově zrekonstruovaná třída 7.B Úprava hřiště školní družiny (1) Úprava hřiště školní družiny (2) Úprava hřiště školní družiny (3) Úprava hřiště školní družiny (4) Úprava hřiště školní družiny (5) Úprava hřiště školní družiny (6) Úprava hřiště školní družiny (7) Úprava hřiště školní družiny (8)

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”