Fotogalerie - Autogramiáda Bílých Tygrů ve škole - 19. prosince 2008

Poslední předvánoční školní den měl fantastický vrchol v podobě autogramiády hráčů HC Bílí Tygři Liberec. Do školní tělocvičny se shromáždilo více než dve stě žáků školy, aby přivítali hvězdy hokejového týmu. Na setkání s našimi žáky přišli odchovanci naší školy Jiří Moravec, Jan Holub a Petr Nedvěd, a doprovodili je Valdemar Jiruš a trenér Filip Pešán.

Autogramiáda začala pro extraligové hráče překvapením. Hvězdy HC se utkaly s našimi žáky v trestých nájezdech na florbalovou branku, kterou hájil nejzkušenější školní brankář Aleš Krkoška. A dokázaly, že umí stejně dobře ovládat netradiční florbalovou hokejku. V napínavém souboji těsně porazily výběr našich žáků 5:4. Nejvíce diváci ocenili parádičku, kterou předvedl Honza Holub. Nezbývá než popřát našim hokejistům, aby se jim samostatné nájezdy dařily stejně i na extraligovém ledu.

Po florbalové exhibici následovalo slavnostní předání poháru vítězi ankety Tygr 2008 panu trenérovi Filipu Pešánovi. Pan trenér byl očividně dojat a potěšen přízní, kterou mu prokázaly naše děti. V krátkém projevu přiznal, že k naší škole má velmi blízký vztah a slíbil, že ačkoliv je nyní vázán povinnostmi trenéra extraligového týmu, nechce zapomínat na práci s mládeží, kterou před rokem započal a dál se bude snažit mladým budoucím hokejovým nadějím pomáhat ve sportovním růstu.

Hráči pak vylosovali z více než stovky anketních lístků pět výherců, kteří dostali z rukou Petra Nedvěda symbol hokejového klubu - plyšového bílého tygříka. A pak už přišlo to, na co se většina dětí dlouho těšila - autogramiáda. Hráči a pan trenér ochotně podepisovali kartičky, dresy a fotky a stihli si během autogramiády s dětmi i povídat. Po půlhodině trpělivého a náročného podepisování však musely hokejové hvězdy školu opustit, protože je čekal ještě trénink. Ještě než se s námi všichi rozloučili, stihl se Petr Nedvěd a další dva naši bývalí žáci popovídat s učiteli, kteří je kdysi vyučovali...

Autogramiáda 01 Autogramiáda 02 Autogramiáda 03 Autogramiáda 04 Autogramiáda 05 Autogramiáda 06 Autogramiáda 07 Autogramiáda 08 Autogramiáda 09 Autogramiáda 10 Filip Pešán přebírá plaketu Tygra 2008 Autogramiáda 11 Autogramiáda 12 Autogramiáda 13 Autogramiáda 14 Autogramiáda 15 Autogramiáda 16 Autogramiáda 17 Autogramiáda 18 Autogramiáda 19 Autogramiáda 20 Autogramiáda 21

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”