Fotogalerie - Mikuláš ve škole - 5. prosince 2008

Na konci prvního prosincového týdne procházel školou průvod v čele s vysokou postavou s dlouhými bílými vousy. Žáky a žákyně prvního stupně přišel navštívit Mikuláš v doprovodu krásných a milých andělů a také čtyř \"ďábelských čertů\". V každé třídě andělé odměnili děti, které se dobře učí a nezlobí, a čerti si důrazně promluvili s darebáčky. Děti ale rychle pochopily, že Mikuláš a jeho doprovod přišli do jejich tříd především proto, aby je odměnili sladkostmi. Mikuláše a laskavé anděly za to obdarovaly básničkami, písničkami a říkankami.

Kromě našich nejmenších spolužáků se při \"mikulášském průvodu\" bavili i žáci a žákyně 9.A, které by pod maskami Mikuláše, andělů a čertů málokdo poznal. Standovi Koldovi bílé vlasy a dlouhé vousy velmi slušely, ale na tuto image má určitě ještě hodně času. Každý by určitě rád měl kolem sebe takové krásné, štědré a pohledné anděly, jaké představovaly Eva Richtáriková, Veronika Tomanové a Dominika Kudrnovská. Čerti a čertice v podání Petra Nováka, Karolíny Víchové, Martiny Pacltové a Kristýny Horáčkové v sobě měli oheň.

Mikuláš a čerti ve 2.A Čertice působila nadmíru zle a přísně Mikuláš a čerti ve 2.A Mikuláš ve 2.A Mikuláš ve 2.A Mikuláše doprovázeli krásní andělé Anděl Dominika Mikuláš na vše shlížel mlčky, klidně a spravedlivě Andělská Veronika Ne všichni se na Mikuláše těší Sladká odměna za mikulášskou říkanku Mikuláš ve 1.A Mikuláš ve 1.A Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Z této čertice šel strach Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Čertice Týna Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Čert Petr Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Mikuláš v 1.A Štědrý anděl Mikuláš v 1.A paní učitelka se Zuzankou Mikuláš v 1.A Mikuláš v 3.A Mikuláš v 3.A Mikuláš v 3.A Mikuláš v 3.A Čertice Martina Mikuláš v 3.A Mikuláš v 3.A Mikuláš v 3.A Hříšníci z 3.B prosí o odpuštění Mikuláš v 3.B Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.A Mikuláš ve 4.B Mikuláš ve 4.B Čertice si odnáší darebáka v pytli do pekla Odprosit nebo půjdete do pekla! Čertovi se ve školní lavici líbilo... Mikuláš ve 4.B Mikuláš ve 4.B V 5.A doprovázela děti paní učitelka na klavír Zlobivče, na kolena! Mikuláš ve 5.A Mikuláš v 6.B Mikuláš v 6.B Mikuláš v 6.B Mikuláš v 6.B

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”