Fotogalerie - Tropical Islands a Drážďany - 1. prosince 2008

Letošní zájezd do Německa nazvaný „ Noc na pláži v Karibiku“ splnil všechna očekávání žáků naší školy, kteří se cesty za teplem a plážemi zúčastnili.

Na dvoudenní zájezd do „Tropical Islandu“ nedaleko Berlína odjelo celkem 34 žáků od 5. do 9. třídy. Přestože zde byly děti různého věku, velmi rychle se skamarádily a vytvořily dobrou partu. Všichni si společně užívali koupání v teplé vodě, jízdu na tobogánech, koupel ve vířivkách  a další atrakce, které tropický ráj nabízí. Noc děti strávily na jedné z pláží, někteří spali na lehátkách, jiní přímo ve spacácích v písku.

Druhý den ráno jsme vyjeli do předvánočních Drážďan. Všude vládla vánoční atmosféra, na náměstí a pěší zóně  bylo plno stánků s tradičním vánočním občerstvením a dárečky, které děti zakoupily svým blízkým. Všichni si na vlastní kůži zažili, jak probíhá adventní čas v Německu.

Nadšeni a plni dojmů a zážitků jsme se v odpoledních hodinách vrátili do Liberce. Spousta žáků se s námi loučila u autobusu slovy: „za rok jedu zase....“.

 

J.Zatloukalová

Tropical Islands 01 Tropical Islands 02 Tropical Islands 03 Tropical Islands 04 Tropical Islands 05 Tropical Islands 06 Tropical Islands 07 Tropical Islands 08 Tropical Islands 09 Tropical Islands 10 Tropical Islands 11 Tropical Islands 12 Drážďany 01 Drážďany 02 Drážďany 03 Drážďany 04 Drážďany 05 Drážďany 06 Drážďany 07 Drážďany 08 Drážďany 09 Drážďany 10 Drážďany 11

←Zpět na seznam fotogalerií

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”