Aktuality - Zápis do 1. ročníku - výsledky

Zápis do 1. ročníku - výsledky

16. 5. 2022

Na základě zákona č 561/2004 Sb. (školský zákon), zveřejňuje ředitel školy výsledky správních řízení pro zápis do prvního ročníku školního roku 2022/23. Přehled výsledků je k nahlédnutí v listinné formě u vchodů do obou budov školy nebo na webových stránkách školy v sekci: Informace vedení školy

Bohužel vzhledem k vysokému počtu žádostí o přijetí jsme mohli vyhovět pouze žádostem dětí splňujících první tři kritéria správního řízení. Škola přijala více dětí, než předběžně avizovala. Počet přijatých žáků k základnímu vzdělávání naplňuje k dnešnímu dni kapacitu školy. Omlouváme se žákům a jejich rodičů, kterým jsme nemohli vyhovět.

Těšíme se na společné setkání s rodiči budoucích prvňáčků na předběžné informativní schůzce, která se uskuteční ve čtvrtek 16.6.2021 od 16:00 v prvním patře budovy „B“ (28. října 94/31).

Radek Hanuš, ředitel školy