Aktuality - Vítězné okresní finále ve florbalu

Vítězné okresní finále ve florbalu

14. 5. 2022

V úterý 26. dubna žáci pátých tříd (M. Foit, T. Isach, A. Grešl, V. Lochman, M. Šmucr, R. Javůrek, D. Kohun a D. Eder jako brankář) potvrdili v okresním finále své florbalové kvality. I když postup ze základní skupiny, který se odehrál na naší škole, vybojovali žáci ze čtvrtého ročníku, finálového turnaje se kvůli škole v přírodě nemohli zúčastnit. Jmenovaní žáci pátých tříd jim ale pověst obhájili, neboť nejen že finále vyhráli, ale navíc bez jediné prohry! Finále se zúčastnilo osm týmů. Chlapci nejprve vyhráli ve skupině, v semifinále porazili ZŠ Lesní a ve finále ZŠ Stráž nad Nisou. Týmy byly velice vyrovnané, vítězství si chlapci vybojovali zejména díky spolupráci, týmovému duchu, klidu a dobré náladě.

Dana Baštincová, učitelka TV