Aktuality - Výlet ŠD na Kopaninu - 17.4.

Výlet ŠD na Kopaninu - 17.4.

21. 4. 2010

V sobotu 17.dubna jsme vyrazili do přírody. Vlakem jsem dojeli do Rychnova u Jablonce a odtud jsme pokračovali pěšky na Kopaninu, kolem Frýdštejna a Vranova na Malou Skálu.

Protože nám počasí přálo, z rozhledny Kopanina jsme měli nádherný výhled na Trosky, Bezděz, Ralsko, Ještěd i zasněžené Krkonoše. Cestou jsme pozorovali jarní přírodu, určovali kytičky, stromy.

Na Malé Skále jsme se občerstvili v místní cukrárně a po „houpacím“ mostě přes Jizeru jsme vyrazili na nádraží, odkud nás vlak dopravil zpět domů, do Liberce.

Všichni se již těšíme na výlet příští, kdy se vydáme na Valdštejn a Hlavatici.

Radka Odvárková a Jitka Pluhařová – vychovatelky ŠD

Náš dík patří paní Šnajdrové a panu Blechovi, kteří se výletu také zúčastnili a s dětmi nám pomohli.