Aktuality - První školní ples

První školní ples

12. 4. 2022

V sobotu 19. března se uskutečnil první ples Základní školy, Liberec, U Školy. Od začátku školního roku jsme s napětím očekávali, zda nám mimořádná opatření přijatá pro boj proti koronaviru dovolí ples realizovat bez nepříjemných omezení a za podmínek, které by nám všem umožnil si společně užít taneční večer v příjemné atmosféře a v pohodě. Náš společenský večer se odehrál v příjemném prostředí kulturního domu Koloseum v Liberci. O hudební produkci se postarala hudební skupina „Bohemia Original Band“ pod vedením Luďka Seidla a s fantastickou zpěvačkou Marií Novou.

Překvapením pro hosty bylo přivítání v předsálí Kolosea v podání populární liberecké cimbálky pana Dušana Kotlára. Součástí známého hudebního tělesa je i žák naší školy, talentovaný houslista Milan Kostelenec, který slavnostně zahájil školní ples. Celým večerem provázeli moderátoři – paní učitelka Monika Holmanová a slavný liberecký tanečník a vedoucí taneční skupiny Smartdance Aleš Petráň. Hosté plesu si kromě vlastního tance užili i ukázky společenských tanců v podání členů taneční skupiny  Smartdance a předtančení taneční školy A-Styl. Mezi tanečníky se představily i žákyně školy – Jitka a Hanka Burianovy.

První školní ples předčil očekávání. Proběhl v úžasném tempu, v pohodové atmosféře a všichni přítomní si společenský večer naplno užili. Máme v plánu za rok školní ples zopakovat.

Fotografie z plesu jsou k nahlédnutí na odkazu:

Děkuji všem spolupracovníkům z organizačního výboru a všem zaměstnancům, rodičům žáků a přátelům školy za krásný březnový večer.

Radek Hanuš, ředitel školy