Aktuality - Výlet do Tropical Islands 12. a 13.4.

Výlet do Tropical Islands 12. a 13.4.

21. 4. 2010

Už máme dost zimy, deště a ošklivého počasí!" Toto se stalo heslem výpravy 43 žáků, kteří se pod velením čtyř teplomilných učitelů (paní učitelky Zatloukalové, Šrámkové, Hejlíkové a pana učitele Hanuše) vydali na expedici do deštného pralesa a na tropické pobřežízábavního parku Tropical Islands 70 km jižně od Berlína.

Poněvadž to byla již naše druhá výprava do "tropů", byli jsme i lépe vybaveni na přenocování na pláži v Karibiku. Dokonce se tentokrát ani neobjevili nepříjemní hmyzí spolunocležníci. Vlezlé šváby letos vystřídali jen dva zvědaví pávi, kteří se procházelimezi spícími členy výpravy a hlídali jejich sladké sny.

Užili jsme si dva krásné dny strávené koupáním v jezeře a noční laguně, jízdami na tobogánech a řádění na dalších atrakcích.