Aktuality - Olympiáda z angličtiny

Olympiáda z angličtiny

27. 3. 2022

Během posledních dvou týdnů proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce ve dvou kategoriích. V kategorii 6.-7.tříd své síly poměřila dvacítka těch nejlepších a ve starší (8.-9. třídy) o polovinu méně. Celkové hodnocení se skládalo z poslechových cvičení, gramatického testu a z mluvené části. Mezi nejlepší v nižší kategorii můžeme na naší škole zařadit Zuzanu Rašínovou na bronzové pozici, Ninu Fořtovou na stříbrné příčce a zlatou pozici máme pro žačky 7.A Karolínu Smetanovou a Hanu Burianovou, které měly stejný počet bodů. Ve vyšší kategorii byl bronzový Vojtěch Hartl, stříbrný Daniel Slavík a zlatý Jiří Sojka. Všem výše uvedeným srdečně blahopřejeme ke krásným výsledkům, ostatním zúčastněným děkujeme za účast a kolegům angličtinářům za spolupráci.

Bc. Veronika Nicole Švarcrová