Aktuality - Od 14.3. bez roušek a respirátorů

Od 14.3. bez roušek a respirátorů

12. 3. 2022

Od pondělí 14. března dochází k toužebně očekávané úpravě mimořádných opatření přijatých v souvislosti s šířením epidemie covid-19.

Ruší se povinnost nosit ochranný prostředek úst a nosu ve vnitřních prostorech budov. Mimo jiné už plošně neplatí povinnost nosit roušku či respirátor ve školách a školských zařízeních, a to jak pro žáky, tak pro zaměstnance či třetí osoby nacházející se ve škole či ve školském zařízení. Nosit roušku tak musíme nadále jen v prostředcích veřejné dopravy, ve zdravotnických zařízeních a ve vybraných zařízeních sociálních služeb.

Můžeme se tedy konečně při setkání na chodbě na sebe usmívat. Děkuji všem žákům za zodpovědné dodržování dlouho trvajících opatření. Děkuji rodičům žáků za pochopení a trpělivost. Přeji všem krásné blížící se jaro bez návratu k nepříjemným omezením a opatřením.

Radek Hanuš, ředitel školy