Aktuality - Změny provozu školy od 21.2.

Změny provozu školy od 21.2.

20. 2. 2022

Po návratu z jarních prázdnin čekají žáky a zaměstnance školy drobné úpravy provozu.

BEZ TESTOVÁNÍ: Vláda ČR postupně rozvolňuje opatření přijatá v souvislosti s pandemií covid-19. Od 21.2. se žáci i zaměstnanci vyhnou pravidelnému povinnému testování. Přesto nadále platí zásada, že pokud žák či zaměstnanec vykazuje příznaky respiračního onemocnění (silná rýma, kašel, teplota, bolest hlavy…), musí zůstat doma a do školy se smí vrátit až po svém vyléčení.

OCHRANA DÝCHACÍCH CEST: Nadále platí povinnost pro žáky, zaměstnance a návštěvníky školy nosit ochranu úst a nosu mimo výuku (kdy jsou žáci usazeni na svých místech v lavicích) … tedy o přestávkách, na chodbách, na toaletách, v šatnách, při čekání na oběd ve školní jídelně.

Podrobný přehled aktuálně platných omezení: zde

Přeji všem žákům a zaměstnancům školy příjemný a šťastný návrat do školy z jarních prázdnin.

Radek Hanuš, ředitel školy