Aktuality - Naši žáci ozdobili vánoční strom

Naši žáci ozdobili vánoční strom

11. 12. 2021

Adventní čas je v Liberci tradičně spojen s vánočními trhy na náměstí a krásným vánočním stromem před radnicí. Letošní průběh adventu je trochu zakalen tím, že určitá omezení nám nedovolí plně si vychutnat atmosféru vánočního jarmarku a vystoupení dětí na pódiu před libereckou radnicí. Ale vánoční strom stojí a letos se na jeho výzdobě podílí i naše škola. Vánoční ozdoby pro liberecký vánoční strom připravili žáci ze tříd 2.A, 3.A, 5.A, 6.A, 7.A a děti ze školní družiny. Děvčata a chlapci pracovali na tvorbě svých ozdob už od konce září. Ozdoby byly dotvořeny a připraveny na začátku listopadu a předány organizátorům libereckých adventních trhů. Výsledek práce našich dětí je obdivuhodný a krásný. Ozdoba vyrobená dětmi ze školní družiny byla navíc vyhlášena jako nekrásnější ozdoba letošního libereckého vánočního stromu.

Děkujeme všem žákům a pedagogům, kteří se zapojili do tvorby ozdob, které obyvatelům Liberce zkrášlí a rozjasní předvánoční čas. Až se půjdete projít před libereckou radnici, můžete na zářícím vánočním stromě hledat nádherné ozdoby našich dětí.

Monika Holmanová