Aktuality - Sběr 6.5.

Sběr 6.5.

24. 4. 2021

Reagujeme na četné podněty žáků a rodičů. S postupným návratem žáků do školy je načase se vrátit i tradičním aktivitám a hodnotám školy. Vyhlašujeme na čtvrtek a pátek prvního týdne května, tedy ve dnech 6.5. a 7.5.2021, první letošní sběr papíru.

Kontejner bude na obvyklém místě připraven ve čtvrtek 6.5. ráno a necháme jej odvézt v pátek v dopoledních hodinách. Žáci, rodiče a zaměstnanci školy mohou ukládat do kontejneru tříděný papír (noviny, časopisy, kancelářský papír, kartony). Výnos ze sběru bude obvyklým způsobem přepočítán a poukázán třídním fondům zapojených žáků.

Pojďme oslavit Den Země, který jsme si připomněli tento týden (22. dubna) tím, že se i v době pandemické budeme chovat ekologicky.

Radek  Hanuš