Aktuality - Uzavření škol od 1.3.

Uzavření škol od 1.3.

28. 2. 2021

Vážení rodiče a milí žáci.

V důsledku dalších zpřísněných opatření vydaných vládou ČR je od pondělí 1.3.2021 do odvolání zrušena prezenční výuka na základních školách. V provozu nebude ani školní družina a školní jídelna. Rodiče prvňáčků a druháků obdrželi během víkendu informace od třídních učitelek o systému online výuky v následujících týdnech.

Škola zůstane od 1.3.2021 (do odvolání aktuálních omezení) uzavřena pro veřejnost. Osobní konzultace žáků s učiteli mohou probíhat jen distančním způsobem. Kancelář školy bude pro rodiče či žáky otevřena v úředních hodinách:

Každé pondělí a středu od 9:00 do 11:00

Prosíme rodiče a veřejnost, aby respektovali výše uvedené úřední hodiny. V naléhavých případech kontaktujte školu telefonicky: 485 151 015 nebo 739 370 484

Za stávajících opatření nebude v provozu školní jídelna. Přihlášené obědy budou všem strávníkům automaticky odhlášeny.

Školou určenou pro výkon péče o děti rodičů IZS byla určena Základní  škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, p.o. (odkaz)

Omlouváme se za komplikace způsobené omezením provozu školy a školních zařízení. Děkujeme za dosavadní spolupráci a  podporu. Společně zvládneme i tyto obtížné časy.

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy