Aktuality - Vánoční prázdniny začínají 21.12.

Vánoční prázdniny začínají 21.12.

15. 12. 2020

Z rozhodnutí ministra školství byly vánoční prázdniny rozšířeny o 21. a 22. prosince 2020. Žáci tak naposledy před vánočními svátky půjdou do školy v pátek 18.12. Školní akce a aktivity zaměřené na posílení kolektivní sounáležitosti a prožívání předvánočních tradic (besídky) se tak u jednotlivých tříd přesunou na pátek 18. prosince. Žáci a rodiče budou informováni třídními učiteli.

Pokud se republikové skóre indexu rizika protiepidemického systému (PES) výrazně nezmění, vrátí se žáci do školních lavic v pondělí 4. ledna 2021. U tříd, pro které je nařízen režim „rotační (turnusové) výuky“, by se návrat v podobě prezenční výuky týkal žáků 6. tříd, kteří od uzavření škol 16.10. strávili ve škole pouhý týden. Žáci 7. a 8. tříd čeká v týdnu 4.-8.1. distanční výuka.

Odhlášení obědů ve školní jídelně ve dnech 21. a 22.12. provede hromadně škola. Nemůžeme však za rodiče předjímat, zda jejich dítě půjde po návratu do školy na oběd, proto přihlášení žáků ke stravování od 4.1. budou muset zajistit rodiče jednotlivých žáků.

V posledních dvou týdnech před vánočními prázdninami probíhají online setkání třídních učitelů s rodiči žáků. Učitelé odborných předmětů poskytují informace o prospěchu a hodnocení žáků v jednotlivých předmětech.

Děkujeme za spolupráci a vzájemný respekt v obtížné době. Přejeme příjemný předvánoční čas bez starostí a stresu.

Radek Hanuš, ředitel školy a zaměstnanci školy