Aktuality - Od 10.9. ve škole opět s rouškami

Od 10.9. ve škole opět s rouškami

9. 9. 2020

Vážení žáci a rodiče.

Ministr zdravotnictví dnes oznámil, že od zítřka (10.9.2020) vstupuje v platnost mimořádné opatření zavádějící povinnost nosit roušku ve všech „vnitřních prostorech“.

Žáci a zaměstnanci školy tak budou muset počínaje zítřkem používat roušku při vstupu do školy a pohybu na společných vnitřních prostorech (šatny, chodby, WC, školní jídelna, studovna). V učebnách při výuce budou moci žáci i učitelé roušky sejmout.

Žáci tedy budou potřebovat roušky (minimálně dvě). Školní zásoby roušek se v průběhu minulých dnů značně zmenšily. Prosíme proto rodiče, aby pro své děti zajistili dostatek roušek.

Již v minulých dnech museli žáci i zaměstnanci školy nosit roušky ve školní jídelně. Žákům děkuji a chválím je za zodpovědný a disciplinovaný přístup. A věřím, že ani nové opatření nebude pro nás představovat zásadní obtíže.

Radek Hanuš, ředitel školy