Aktuality - Přihlašování do školní družiny

Přihlašování do školní družiny

8. 6. 2020

Vážení rodiče,

dovolujeme si vás požádat o vyplnění Přihlášky do školní družiny na školní rok 2020 – 2021. Vzhledem k tomu, že očekáváme velký zájem o umístění dětí v družině, chceme se na začátek nového školního roku připravit s předstihem. Díky tomu bychom vás mohli hned v prvním zářijovém týdnu informovat o tom, do kterého oddělení bude vaše dítě zařazeno. Hodiny odchodů z družiny samozřejmě upřesníme během září, až budete znát časy tréninků a mimoškolních aktivit dětí. Kolonku nemusíte vyplňovat. Přihlášku vyplňte, prosím, i v případě, že budete mít zájem pouze o ranní družinu a tuto skutečnost tam zdůrazněte.

Kritéria stanovená ředitelem školy pro přijetí do školní družiny :

- věk dítěte ( přednost mají žáci nižších tříd )

- dítě bez závažných kázeňských přestupků

- včasné odevzdání „Přihlášky“

Přihlášky odešlete elektronicky (na adresu  vozkova@zsuskoly.cz) nebo můžete osobně donést do kanceláře školy nejpozději do 22.června 2020. Formulář přihlášky je ke stažení v sekci „dokumenty ke stažení“ ,v listinné podobě ve vestibulu hlavního vchodu školní budovy A nebo na vyžádání u vedoucí vychovatelky. Rodičům budoucích prvňáčků bude přihláška předána na informativní schůzce.

Vladimíra Vozková, vedoucí vychovatelka školní družiny