Aktuality - Den otevřených dveří zrušen

Den otevřených dveří zrušen

30. 3. 2020

Vzhledem k vývoji aktuální situace šíření epidemie nákazy koronaviru a souvisejícím opatřením se vedení školy rozhodlo zrušit akce zaměřené na seznamování budoucích prvňáčků a jejich rodičů se školou - "Týden pro mateřské školky" a "Den otevřených dveří".

Rodiče budoucích prvňáčků mohou získat základní informace o naší škole prostřednictvím webových stránek školy. Přípdné dotazy vám rádi zodpovíme telefonicky (485151015, 739 370 484) nebo mailem (zs16@volny.cz).

Podrobné informace k průběhu zápisu zveřejníme v nejbližších dnech. Harmonogram zápisu musíme koordinovat se zřizovatelem a ostatními školami. Zatím předpokládáme, že zápis budoucích prvňáčků proběhne "bezkontaktně" ve dnech od 20.4. do 23.4.2020.

Radek Hanuš, ředitel školy