Aktuality - Přehled učiva 23.-27.3.

Přehled učiva 23.-27.3.

22. 3. 2020

Vážení rodiče.

Máme před sebou druhý týden naší dálkové výuky. Vyhodnocovali jsme poznatky z průběhu prvního týdne našeho nestandardního vyučování a připravili jsme určité novinky, abychom vám a vašim dětem výuku doma usnadnili.

Určitý problém pro rodiče představovaly různé informační kanály a zdroje, kterými proudily žákům (především na 2. stupni) informace. Pro rodiče bylo náročné tyto informace obsáhnout, aby mohli účinně pomoci či dohlížet na domácí práci svých dětí. Připravili jsme proto jednoduchý web „Přehled učiva“. Na tomto webu bude přehled všech úkolů a domácí přípravy u konkrétní třídy ze všech předmětů na celý týden. Rozsah učiva, konkrétní úkoly a instrukce pro žáky umístí jednotliví učitelé na web vždy na začátku nového týdne. Rodiče si tedy budou moci lépe naplánovat a zorganizovat domácí studium s ohledem na týdenní program vaší rodiny.

Odkaz na tento web najdete zde: https://sites.google.com/zsuskoly.cz/ucivo

Web začne být aktivní v pondělí 23. března od 7:00.

Učitelé budou i nadále využívat různé platformy předávání informací žákům a komunikace s žáky (mail, Bakaláři, weby, aplikace apod.) podle toho, jaký systém se zdá být oboustranně přijatelný a vhodný.

Děkuji za zprávy od Vás rodičů i připomínky k našemu rychle vytvořenému systému nouzové domácí přípravy. Budu vděčný, za jakékoliv postřehy, které nám umožní najít oboustranně vhodná řešení, která nám pomohou společně tuto náročnou dobu zvládnout ve prospěch vzdělání našich dětí.

Radek Hanuš, ředitel školy