Aktuality - Úprava provozu školy 18.3.

Úprava provozu školy 18.3.

18. 3. 2020

Milí žáci, vážení rodiče a přátelé školy.

Děkuji všem rodičům a žákům, kteří s námi komunikují. Je zřejmé, že aktuální dění v naší zemi je pro nás nezvyklé a nové. Ale zároveň je velmi pozitivní sledovat, jak se navzájem podporujeme a ochotně si pomáháme. Již teď je zřejmé, že se dá předpokládat, že naše děti se do velikonoc do školy nevrátí a současný stav „dálkové školní docházky“ se protáhne na několik týdnů. S vývojem situace šíření nákazy způsobené koronavirem v České republice jsme přistoupili k dalším opatřením:

Ještě tento týden zůstane škola otevřena v dopoledních hodinách pro osobní vyzvednutí školních pomůcek či administrativní úkony.

Školní pomůcky (učebnice, pracovní sešity), které zůstaly ve škole, je možné ve velmi naléhavých případech vyzvednout během tohoto týdne pouze mezi 8 až 10 hodinou dopoledne. Pro vstup do budovy využijte hlavní vchod a použijte ochrannou roušku!!! (Bez roušky nebude možné do vnitřních částí budovy vstoupit). Vpuštění do budovy zajišťuje služba v kanceláři školy.

Od 23.3.2020 zůstane budova školy uzavřena. Potvrzování žádostí o ošetřovné bude probíhat výhradně elektronicky.

Děkujeme a přejeme, ať vás provází zdraví

Radek Hanuš, ředitel školy