Aktuality - Odstávka budovy B

Odstávka budovy B

9. 2. 2020

Od pondělí 17. února 2020 bude probíhat kompletní výměna oken v celé budově „B“ naší školy. Stavební práce budou trvat minimálně v rozsahu 3 týdnů, během nichž škola nebude moci využívat žádné prostory této budovy. Výuka tříd 1.A, 1.B, 2.A, 2.B a činnost 1., 2. a 3. oddělení školní družiny budou přesunuty v období od 17.2. do 6.3.2020 na hlavní budovu školy.

Žáci 1.A a 1.B budou vcházet do budovy a školní družiny „zadním vchodem“ do přístavby hlavní budovy (brankou v plotu z ulice Jeronýmova naproti atletickému stadionu).

Žáci 2.A a 2.B budou využívat stejný vchod jako ostatní žáci (vstup do školy „plechovými dveřmi“ vlevo od hlavního vchodu). Jako šatnu budou využívat šatnu školní družiny.

Vyzvedávání ze školní družiny:

Rodiče si své děti budou vyzvedávat v obvyklém čase v prostoru vestibulu u vstupu do hlavní budovy školy. Ve vestibulu se vpravo nad schody nachází komunikační zařízení. Rodiče zazvoní na „školní družinu“. Po ohlášení jména rodiče a jména žáka vyčkají na příchod svého dítěte.

Omlouváme se za komplikace. Věřím, že zvládneme určité nepohodlí příštích týdnů. Nová okna pro naši školu za trochu nepohodlí určitě stojí.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Radek Hanuš, ředitel školy

Seznam aktualit

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”