Aktuality - Časopis Play a 4.B

Časopis Play a 4.B

11. 1. 2020

Před vánocemi jsme se s dětmi zúčastnili pilotního programu testování nového anglického časopisu PLAY určeného pro věkovou kategorii 3.-5.tříd. Holky a kluci si mohli otestovat celou škálu jazykových dovedností, nových slovíček, her a zároveň na závěr vyplnit dotazník, jak se jim ve cvičeních a textech dařilo, co se jim nejvíce líbilo nebo naopak, co je trochu potrápilo. Práce to byla zajímavá i pro mne jako učitelku anglického jazyka, neboť vždy vítám novinky na trhu. Ne všechny jsou ale dobré. Časopis Play nejen mne, ale hlavně děti nadchl. Děti rády pracovaly ve dvojicích, skupinově i samostatně. Podle fotek posuďte sami, jak se jim dařilo. Pokud bude zájem ze strany rodičů časopisy objednáme a stanou se nedílnou součástí výuky anglického jazyka a zpestřením nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče. Rády se totiž chlubí.    Bc. V. N. Švarcrová (učitelka Aj)