Aktuality - Halloween 2019

Halloween 2019

7. 12. 2019

Halloween byl bezva, žáci naší školy si letošní Halloween užili. Akci předcházely řádné přípravy ve škole i doma. Třídy i chodby byly patřičně vyzdobeny nepřehlédnutelnými halloweenskými plakáty, které zvaly na halloweenské párty. Snad každá třída přispěla svými výkresy a výtvory, aby se podílela na přípravě této akce. Doma maminky a babičky šily kostýmy a pekly výtečné mňamky, tatínkové také pomohli s vyřezáváním dýní.

Žáci 9.A pečlivě nachystali celý sál tělocvičny a zároveň připravili zábavné soutěže pro jednotlivé třídy na stanovištích. Každý se chtěl zapojit a hlavně vyhrát. Letos jsme si také více zatančili pod vedením žákyň z 9.A (Viktorky a Káji). Ty nám daly do těla! Každý se snažil co nejlépe zvládnout nové krokové variace. Byla zábava!

Velký úspěch mělo vystoupení našich čtyř gymnastek, všichni je povzbuzovali potleskem. Pro velký úspěch musela děvčata opakovat. Šikulky! Jako vždy se soutěžilo o nejlepší masku, nejchutnější mňamky a nejkrásnější dýně. Nebylo snadné určit ty nejlepší!! Odměnou pro každého byla živá, příjemná atmosféra, dobrá nálada sdílená se svými spolužáky, kamarády a učiteli.

 Na závěr proběhlo finále školní soutěže „Škola hledá talent“. Překvapilo nás úžasné pěvecké vystoupení žákyň  5.B , (Josefa Lafantová, Karolína Kiliánová, Amálka Princová a Zuzana Rašínová) - děvčata nakonec o kousek zvítězila. Ale i rytmické živé vystoupení malé tanečnice Markéty Hučkové bylo strhující.

Závěrečné disko bylo velmi pestré, gulášek jako vždy výborný a na stezku odvahy chtěl jít každý i když se trochu bál. Usínání po naší halloweenské párty bylo těžké, ale ranní vstávání bylo ještě těžší. Ráno na nás v jídelně čekal teplý čaj, loupáčky a čerstvé rohlíky, ve třídách hodné paní učitelky.

Děkujeme rodičům, žákům a všem, kteří se zapojili do přípravu naší halloweenské veselice.

L.Hájková, organizátorka

Více informací naleznete zde

Seznam aktualit

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”