Aktuality - Sbírka Amélie

Sbírka Amélie

9. 11. 2019

Vážení rodiče, milé děti,

v minulých dvou letech se naše školní družina s obrovským přispěním rodičů a dětí aktivně zapojila do mnoha charitativních projektů. Vzkaz knihou, Tulipánový měsíc, Sloni přinášejí štěstí, Ježíškova vnoučata, Sněhuláci pro Afriku i návštěvou onkologického oddělení KNL,kde jsme písničkami a scénkami zpříjemnili odpoledne těm, kterým právě slunce do života nesvítí. Všichni jsme to udělali rádi a naprosto nezištně. I tak jsme obdrželi několik ocenění, diplomů a jako bonus výtvarné potřeby pro družinu a nějaké dobrůtky pro děti.

Dobrých skutků není nikdy dost, tak i letos budeme pomáhat. Ve spolupráci s námi ověřeným Centrem Amelie se zapojíme do sbírky vánočních dekorací a ozdob na podporu onkologicky nemocných a jejich blízkých. V čase předvánočním proběhne jejich prodej před libereckou radnicí. Výtěžek z prodeje půjde na poskytování bezplatných služeb pro onkologicky nemocné a jejich rodiny.

Budeme rádi za každý váš příspěvek do této sbírky a moc si vaší účasti vážíme.

Děti budou s touto akcí přiměřenou formou seznámeny, budou vědět,pro koho dárečky jsou a komu tím pomohou. O předání do Centra Amelie se postaráme.

Věříme, že s vaší podporou budeme i v této charitativní akci úspěšní nejméně tak, jako ve všech dřívějších.

Sbírka se koná od 10.října do 30.listopadu 2019

Děkuji mockrát za vaši spolupráci a pomoc,

V.Vozková a kolektiv vychovatelek ŠD