Aktuality - Zážitkový pobyt v družině

Zážitkový pobyt v družině

29. 6. 2019

Konec školního roku je tu za pár dní a k němu patří mnohaletá tradice přenocování v družině. Ani letos tomu nebylo jinak a v pátek 14.června jsme se v 17 hodin sešli na školní zahradě, tentokrát v počtu 35 dětí a 5 vychovatelek.

Vzhledem k nádhernému slunečnému počasí jsme měli program venku na školní zahradě až do 22 hodin. Hráli jsme různé hry, opékali buřtíky, kropili se vodou z hadice, cpali se všemi dobrotami, které nám připravili rodiče a všichni jsme si to moc užívali. Po 22 hodině jsme si připravili spaní na karimatkách ve spacácích v tělocvičně a šli se podívat na pohádkový film plný duchů. Odvážlivci se vydali na „Stezku odvahy“ po budově školy. To bylo křiku!! Ale zvládli to téměř všichni.

Pak si děti vyčistily zuby, převlékly se do pyžámek a během chvilky se všechny odebraly do říše snů. Ráno bylo opět nádherně,takže jsme posnídali napečené koláče a buchty opět na zahradě a pak se s rodiči odebrali domů. Bylo to krásné, děkujeme všem rodičům za dobroty a příští rok zopakujeme.

za všechny děti a vychovatelky Vlaďka Vozková