Aktuality - Družina v ekoparku

Družina v ekoparku

29. 6. 2019

Na závěr školního roku jsme si nechali ten největší výlet – ve středu 12.června jsme se vydali do Ekoparku v počtu 48 dětí a 4 vychovatelek. Objednaný autobus nás odvezl od školy přímo k Ekoparku, označeni barevnými šátky jsme se rozdělili do 4 skupin a užívali si 4 připravená stanoviště:

- naučná stezka „Čtyři živly“ - s mapkou jsme prošli celý Ekopark

- ekodílničky s lektorkou – všechny děti si nesly domů na památku výrobek ze dřeva

- workshop „Bublinománie“ - někomu se dařilo, většině ne,ale byla to zábava

- opékání buřtů – na připraveném ohništi jsme si opekli buřtíky,byla to mňamka

Ve zbývajícím volném čase jsme se ještě stihli občerstvit v „Kavárně v korunách stromů“, prošli jsme bludiště, nakrmili kozičky, zašli do blátivé dílny a zchladili jsme se vodou z hadice. Bylo toho mnoho a bylo to naprosto úžasné a krásné. Autobus nás odvezl zase zpátky ke škole, kde už na nás čekali rodiče. Všichni jsme se vrátili špinaví,upocení,zmáčení,ale šťastní a nadšení z krásně prožitého odpoledne.

za všechny děti a vychovatelky Vlaďka Vozková