Aktuality - Den dětí

Den dětí

15. 6. 2019

Den dětí

Tento školní rok jsme Den dětí pojali trochu netradičně. Učitelé si pro děti připravili nabídku různorodých činností a každý žák si poté mohl zvolit jednu aktivitu, která mu byla nejbližší. Vybírat se mohlo z výroby svíček a mýdel, návštěvy kasáren, jízdáren, psů. Sportovní vyžití nalezli žáci při discgolfu, míčových a sportovních hrách, ve škole přežití Johnyho Ramba. Vyřádit se mohli v Lesopaku Horka, turisticky založené děti lezly na Výšinu, jiné zaujala IQ Landie s Laser Game nebo možnost nahrát vzkaz svému budoucímu já.

Počasí nám přálo a věříme, že jsme tímto způsobem udělali našim dětem radost.

Kateřina Prokophová, organizátor Dne dětí

 

DEN DĚTÍ V JÍZDARNĚ

31. května jsme vyrazili oslavit DEN DĚTÍ do nedaleké jízdárny v Pilínkově. Některá děcka sice cestou tam už bolely nožičky, ale když jsme dorazili na místo, nikdo si už nestěžoval. Se zájmem jsme si prohlídli ustájené koně, vyslechli jsme si zajímavé povídání majitele jízdárny pana Korába. Pomohli jsme i koníky trochu vyhřebelcovat a nakrmit přinesenou mrkvičkou. Odměnou za to nám byla projížďka na jednom z nich. Někteří z nás si jízdu na koňském hřbetě vychutnali i několikrát.

Cestu zpátky do školy jsme měli zpříjemněnou pozváním rodičů Suskových do cukrárny DOLIC:AFE na sladké překvapení. Každý si mohl vybrat zákusek dle své chuti / mimochodem to byla těžká volba, neboť jeden dortík byl lákavější než druhý/ a osvěžit se pravou domácí limonádou. S plnými žaludky jsme cestu zpět zvládli rychleji, ale moc už se některým nechtělo ani na oběd.

Tímto chceme jak rodičům Suskovým, tak panu Korábovi poděkovat za příjemně strávené páteční dopoledne.

Paní učitelka S. Sedláková

 

Více informací naleznete zde

Seznam aktualit

Základní škola Liberec
U školy 222/6
„Sportem ke zdraví, školou k vědění a poznání”