Aktuality - Proběhl zápis budoucích prvňáčků

Proběhl zápis budoucích prvňáčků

27. 4. 2019

Ve čtvrtek 25. dubna proběhl ve všech libereckých základních školách zápis prvňáčků. Do naší základní školy dorazilo 73 malých předškoláků v doprovodu svých rodičů. Chlapci a děvčata se těšili, že budou moci předvést, jak dobře jsou připraveni jít od září do školy.

Správní řízení zápisu uzavře škola k 16.5.2019. Výsledky budou zveřejněny 17. května na webových stránkách školy v sekci "Informace vedení školy" a v listinné podobě na dveřích hlavních vchodů do budov I (U Školy 222/6) a II (28. října 94/31). Fotografie ze zápisu si rodiče mohou prohlédnout v naší fotogalerii.

Pro rodiče budoucích prvňáčků plánujeme informativní schůzku 6. června od 16:00 v budově „B“ (v ulici 28. října). Rodiče školáčků se během tohoto setkání doví základní informace k organizaci prvního školního roku. Rovněž se seznámí s učitelkami prvních tříd. Rozdělení dětí do jednotlivých tříd proběhne až po informativní schůzce v druhé polovině června. Rodiče budou informováni prostřednictvím webových stránek školy.

Děkujeme žákům, kteří pomáhali při organizaci zápisu.

Radek Hanuš, ředitel školy