Aktuality - Výstup na Ještěd se blíží - 27.4.

Výstup na Ještěd se blíží - 27.4.

22. 4. 2019

Jedenáctý ročník výstupu na Ještěd proběhne již tuto sobotu!

S vrcholícím jarem se blíží i pověstná tradiční společná akce žáků, učitelů, rodičů a přátel ZŠ U ŠKOLY. Stejně jako v minulých letech jsme objednali to nejlepší počasí, které bylo v nabídce.

Ačkoliv se letos pod Ještědem sejdeme již pojedenácté, není od věci si připomenout základní informace:

*Sraz:

V sobotu 27. 4. 2019 v 10 hodin na konečné tramvaje č. 3 Horní Hanychov.

*Popis výletu:

Žáci se svými předem danými vedoucími si vyberou jednu ze čtyř možností výstupu na Ještěd. Zde se sejdou všechny skupiny kolem 12. hodiny. Organizátoři mají letos připravenu originální soutěž pro účastníky "Výšlapu". Na vršku Ještědu se všichni společně vyfotíme a podle dohody sejdeme zpět na konečnou tramvaje.

*Návrat:

Rozchod bude opět u konečné tramvaje č. 3, přibližně mezi 14. a 15. hodinou.

*S sebou:

Dobrou náladu, pevnou obuv, velkou svačinu, pláštěnku. A protože náš výstup se letos uskuteční v den 6. zápasu Bílých Tygrů ve finále play-off extraligy ledního hokeje, bude vítán jakýkoliv "tygří" doplněk (vlajka, dres, šála, tanga...).

Srdečně zveme všechny žáky, rodiče, zaměstnance, přátele a fanoušky naší školy. Účast žáků 1. a 2. třídy je možná pouze v doprovodu rodičů!!!